MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåpsöverdel 5475562
nr 547 5562
Skåpsöverdel
1800-tal, längd: 140, djup: 43, höjd: 158 (slitage)
Utrop:
300 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 20 oktober 2008
kl 16:13:11
400 kr
750 kr
750 kr
850 kr
950 kr
1.300 kr
1.200 kr
1.600 kr